Тепла підлога Wärme Німеччина

   Тепла електрична підлога  Wärme Німеччина Европейська якісь Низькі ціни Гарантія 20 років Термостати виробництва DEVI Nexans OJ Electronics Системи антиобледеніння та сніготанення

   Компанія Hippel Elektro-Wärme-Technik була заснована в 1990 році в Liebstadt, і в даний час в ній працює 10 чоловік. Штаб-квартира нашої компанії з адміністрацією, виробництвом і складом знаходиться в Niederseidewitz Східна Німеччина. Скажімо прямо Wärme-Technik не виробляє тепла підлога нагрівальні кабелю системи антиобледеніння та сніготанення, а замовляє виробництво на Garnisch GmbH Special Cable Production знаходиться біля Мюнхена, заснована в 1953 році, являє собою компанію середнього розміру, що спеціалізується на виробництві термостійких кабелів і шлангів. Їх 60+ співробітників з їх постійно розвиваються технічним обладнанням забезпечують найвищі продажу на душу населення в регіоні. І хоч це не компанія рівня Lapp, і не на такому рівні як DEVI Nexans які є законодавцями в цій галузі, всі хто хоч раз був в Німеччині зрозуміє, що це гідний тепла підлога Wärme-Technik нагрівальний кабель системи антиобледеніння та сніготанення. Це не Китай, Росія або Україна.

   Wärme-Technik спеціалізується на електричних нагрівальних кабелях системах антиобледеніння і сніготанення .Це дозволяє розробити найбільш підходящу для вас концепцію рішення і реалізувати її в найкоротші терміни. Величезними перевагами Wärme-Technik є дотримання високих стандартів якості і гнучкість виробництва, що означає, що ми можемо негайно виготовити всі можливі форми, спеціально адаптовані до ваших потреб. Сфери застосування продукції Wärme-Technik варіюються від будівельних технологій і будівництва до промисловості

  Оптимальний мікроклімат в приміщенні - один з найважливіших аспектів при плануванні квартири. Електрична тепла підлога Wärme-Technik зарекомендував себе як одна з найпопулярніших систем опалення в житловому будівництві. Електрична тепла підлога Wärme-Technik з підігрівом створюють затишне тепло, яке можна використовувати в якості додаткового обігріву до існуючих систем опалення, а також для повноцінного опалення всіх приміщень.

   Застосування:

  У ванних кімнатах, на кухнях, в зонах відпочинку, в зимових садах або в коридорах електричні теплі підлоги Wärme-Technik з підігрівом ідеально підходять в якості прямого обігріву для обігріву приміщень. Але він також підходить для повноцінного опалення всіх приміщень.Незалежно від того, чи є обігрівається область прямокутної, кутовий або закругленою, або тепла підлога повинен мати більш високу потужність або іншу напругу.

  Укладання і контроль

  Тепло, що генерується електричною енергією, передається в приміщення, що обігрівається через поверхню теплої підлоги Wärmе з мінімально можливою затримкою. Укладаючи нагрівальний мат Wärme-Technik близько до поверхні, прямий нагрів підходить для короткочасного нагрівання і в якості додаткового нагріву.При укладанні шар клею також можна замінити вирівнює складом, щоб укласти на нього підходяще килимове покриття або ламінат. Датчик температури теплої підлоги Wärme вбудований в захисну трубку під нагрівальним килимком. Це дозволяє легко замінити датчик Wärme в разі несправності.Електрична тепла підлога Wärme-Technik регулюється за допомогою регуляторів температури підлоги або приміщення.

  Бурульки на жолобах красиві, але вони становлять велику небезпеку для перехожих і автомобілів. У разі снігопаду та тривалого холоду ринви та водостічні труби піддаються ризику обмерзання. Тала вода утворюється під впливом сонця і не може стікати в уже обмерзлі жолоби. Це призводить до утворення бурульок. В результаті водостічні труби можуть лопнути або постійного погіршення фасаду. Захистіть перехожих і своє майно за допомогою індивідуально спланованого обігріву жолобів.

  Застосування:

  Обігрів жолобів запобігає пошкодження, викликані накопиченням вологи в будівлях, особливо на конструкції даху і ринвах, обмерзлими жолобами і запобігає ризику падіння бурульок.Вони забезпечують відведення талої води, який може виникнути через сонячної радіації і коливань температури вдень і вночі, навіть в умовах морозу. Водостоки, поверхні даху і водостічні труби можна обігрівати за допомогою самоограничивающихся нагрівальних кабелів Wärme-Technik, а також нагрівальних кабелів опору.