Тепла підлога Wärme Німеччина

Магазин не працює, закази не приймаються та не опрацьовуються

   Тепла електрична підлога  Wärme Німеччина Европейська якісь Низькі ціни Гарантія 20 років Термостати виробництва DEVI Nexans OJ Electronics Системи антиобледеніння та сніготанення

   Компанія Hippel Elektro-Wärme-Technik була заснована в 1990 році в Liebstadt, і в даний час в ній працює 10 чоловік. Штаб-квартира нашої компанії з адміністрацією, виробництвом і складом знаходиться в Niederseidewitz Східна Німеччина. Скажімо прямо Wärme-Technik не виробляє тепла підлога нагрівальні кабелю системи антиобледеніння та сніготанення, а замовляє виробництво на Garnisch GmbH Special Cable Production знаходиться біля Мюнхена, заснована в 1953 році, являє собою компанію середнього розміру, що спеціалізується на виробництві термостійких кабелів і шлангів. Їх 60+ співробітників з їх постійно розвиваються технічним обладнанням забезпечують найвищі продажу на душу населення в регіоні. І хоч це не компанія рівня Lapp, і не на такому рівні як DEVI Nexans які є законодавцями в цій галузі, всі хто хоч раз був в Німеччині зрозуміє, що це гідний тепла підлога Wärme-Technik нагрівальний кабель системи антиобледеніння та сніготанення. Це не Китай, Росія або Україна.

   Wärme-Technik спеціалізується на електричних нагрівальних кабелях системах антиобледеніння і сніготанення .Це дозволяє розробити найбільш підходящу для вас концепцію рішення і реалізувати її в найкоротші терміни. Величезними перевагами Wärme-Technik є дотримання високих стандартів якості і гнучкість виробництва, що означає, що ми можемо негайно виготовити всі можливі форми, спеціально адаптовані до ваших потреб. Сфери застосування продукції Wärme-Technik варіюються від будівельних технологій і будівництва до промисловості

  Оптимальний мікроклімат в приміщенні - один з найважливіших аспектів при плануванні квартири. Електрична тепла підлога Wärme-Technik зарекомендував себе як одна з найпопулярніших систем опалення в житловому будівництві. Електрична тепла підлога Wärme-Technik з підігрівом створюють затишне тепло, яке можна використовувати в якості додаткового обігріву до існуючих систем опалення, а також для повноцінного опалення всіх приміщень.

   Застосування:

  У ванних кімнатах, на кухнях, в зонах відпочинку, в зимових садах або в коридорах електричні теплі підлоги Wärme-Technik з підігрівом ідеально підходять в якості прямого обігріву для обігріву приміщень. Але він також підходить для повноцінного опалення всіх приміщень.Незалежно від того, чи є обігрівається область прямокутної, кутовий або закругленою, або тепла підлога повинен мати більш високу потужність або іншу напругу.

  Укладання і контроль

  Тепло, що генерується електричною енергією, передається в приміщення, що обігрівається через поверхню теплої підлоги Wärmе з мінімально можливою затримкою. Укладаючи нагрівальний мат Wärme-Technik близько до поверхні, прямий нагрів підходить для короткочасного нагрівання і в якості додаткового нагріву.При укладанні шар клею також можна замінити вирівнює складом, щоб укласти на нього підходяще килимове покриття або ламінат. Датчик температури теплої підлоги Wärme вбудований в захисну трубку під нагрівальним килимком. Це дозволяє легко замінити датчик Wärme в разі несправності.Електрична тепла підлога Wärme-Technik регулюється за допомогою регуляторів температури підлоги або приміщення.

  Бурульки на жолобах красиві, але вони становлять велику небезпеку для перехожих і автомобілів. У разі снігопаду та тривалого холоду ринви та водостічні труби піддаються ризику обмерзання. Тала вода утворюється під впливом сонця і не може стікати в уже обмерзлі жолоби. Це призводить до утворення бурульок. В результаті водостічні труби можуть лопнути або постійного погіршення фасаду. Захистіть перехожих і своє майно за допомогою індивідуально спланованого обігріву жолобів.

  Застосування:

  Обігрів жолобів запобігає пошкодження, викликані накопиченням вологи в будівлях, особливо на конструкції даху і ринвах, обмерзлими жолобами і запобігає ризику падіння бурульок.Вони забезпечують відведення талої води, який може виникнути через сонячної радіації і коливань температури вдень і вночі, навіть в умовах морозу. Водостоки, поверхні даху і водостічні труби можна обігрівати за допомогою самоограничивающихся нагрівальних кабелів Wärme-Technik, а також нагрівальних кабелів опору.