Терморегулятори OJ Electronics Данія

Магазин не працює, закази не приймаються та не опрацьовуються

   Терморегуляторы OJ Electronics Дания OCC4 OCD4 ETV ETO2 ETI ETN4 ETR ETR2 для систем тепла підлога сніготанення антиобледеніння

   Понад півстоліття компанія OJ Electronics займається проектуванням і розробкою електронних засобів управління для підлог з підігрівом, а також засобів управління і приводів HVAC. Ми даємо вам доступ до глибоких знань в області застосування та інноваційної потужності, а також допомагаємо вам виділитися на ринку. Ми тут, щоб допомагати будувати бізнес наших клієнтів. Ваш бізнес.

   
  Наша мета - розробляти і виробляти продукцію з високою якістю, функціональністю, надійністю, дизайном і інтуїтивно зрозумілим управлінням.
   
  Наш головний офіс знаходиться в Сеннерборг, Данія. Наші продукти доступні через дистриб'юторів по всьому світу. Ми займаємо міцну міжнародну позицію з дочірніми компаніями та офісами продажів, розташованими на світових ринках, включаючи США, Росію і Польщу.
  У OJ ми ходимо на роботу кожен день, щоб поліпшити клімат як для людей, так і для планети.
   
  Кожен день наші рішення по управлінню і приводам HVAC та електричні термостати для підігріву підлоги покращують мікроклімат і комфорт в тисячах будинків і будинків. У той же час економія енергії на благо клімату на нашій планеті.
   
  У минулому ми виробляли продукцію. Сьогодні ми поставляємо підключені рішення, якими легко керувати з будь-якої точки світу, будь то підвищений комфорт або обслуговування користувача.
  Термостати Microline® WiFi пропонують все, що ви очікуєте від інтелектуального термостата з сенсорним екраном - інтелектуальне адаптивне управління, інтуїтивно зрозуміле управління і елегантний дизайн. Ви також отримуєте додаткові функції, які спрощують установку: просто дотримуйтесь вказівок майстра установки. Або відскануйте код підтримки QR, щоб отримати миттєвий доступ до розумного інтерактивний посібник.
  Додатки OJ Microline® дозволяють користувачам легко організувати свої термостати в точній відповідності з їх потребами в контролі температури. Більш того, докладна інформація про споживання енергії і т. Д. Дозволяє користувачам управляти опаленням для максимальної економії енергії.
   
  Міцна конструкція системи означає, що користувачі збережуть повний контроль над опаленням, навіть якщо їх доступ в Інтернет буде перерваний.
  Віддалений доступ та управління через зручний додаток
  Проста настройка за допомогою майстра установки
  Для індивідуального управління або регулювання зони нагріву
  Шлюзи не потрібні.
  Простота програмування для максимального комфорту і економії енергії
  . Діапазон програмованих термостатів OJ Microline® складається з термостатів, які дуже легко програмувати, а кінцеві користувачі отримують економію енергії і оптимальний комфорт. Таке поєднання комфорту і економії енергії ідеально підходить для систем з позицією бренду «екологічність», а програмовані термостати OJ Microline задовольняють навіть найсуворішим вимогам до якості.
   
  Програмовані термостати OJ Microline® пропонують широкий спектр опцій від простих сегментних або монохромних графічних дисплеїв до сучасних повнокольорових сенсорних дисплеїв.