Про компанію

Магазин не працює, закази не приймаються та не опрацьовуються

  Поставляємо електротехнічне обладнання для кінцевого споживача, для юридичних осіб, підприємств .

Інтернет магазин СВІТ ЕЛЕКТРИКИ – це надійна і безпечна електрика від перевірених постачальників та виробників. 

Адреса інтернет магазину СВІТ ЕЛЕКТРИКИ

Точка видачі

м. Київ.
Проспект Гонгадзе 20Ж

Режим роботи інтернет магазину СВІТ ЕЛЕКТРИКИ

Магазин працює:
З понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 (без перерви).
Субота, Неділя: ВИХІДНИЙ.
 

Наші телефони:

  • 067-288-60-16
  • 063-246-76-17

Інтернет-магазин «Світ електрики»

За допомогою нашої веб-платформи ми даємо можливість своїм покупцям купити якісну електрику незалежно від часу доби і місцезнаходження. Завдяки довгим рокам співпраці і партнерських відносин з постачальниками і представництвами провідних брендів електротехніки в Україні, ми робимо комплексні поставки обладнання в найкоротші терміни.
Сьогодні ми пропонуємо швидку доставку електрики від 
СВІТ ЕЛЕКТРИКИ в міста: Київ, Біла Церква, Чернігів, Суми, Черкаси, Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький та інші міста України.
Кожне місто має свою специфіку за географічним розташуванням і термінів обслуговування покупів електротехнічного обладнання. Якісна електрика поставляється з центрального складу магазину 
 і доставляється будь-яку частину регіону України завдяки службам доставки,Нова пошта, Делівері, САТ, Міст експрес.
Онлайн консультація з усіх питань:
телефон: 067-288-60-16 063-246-76-17

                  

   Спеціалізація СВІТ ЕЛЕКТРИКИ

Електрика і електротехніка міцно увійшли в наше життя. Електрика використовується в промисловості і в побуті. Відмовитися від використання електроенергії неможливо.Наш магазин electricworld.com.ua пропонує повний спектр електротехнічних електротоварів для транспортування і розподілу електроенергії до 1 Кв від трансформаторної підстанції до розетки і лампочки. 

Кабельно-провідникова продукція

Кабельна продукція і провідникова продукція призначені для передачі електроенергії на відстань.. Кабельна продукція, яку ми пропонуємо купити в нашому магазині, включає наступні види кабелю: кабель силовий мідний ВВГ, кабель силовий алюмінієвий АВВГ, кабель контрольний КВВГ і АКВВГ, кабель телефонний, кабель сигнальний і кабель пожежної сигналізації, кабель ПВС і кабель ВВП та ін. Провідникова продукція: проводи ПВ мідні та алюмінієвій АПВ, дроти ППВ та провід АППВ, провід ШВП та провід ШВВП, автомобільний провід ПГВА і монтажні МГШВ і НВ, вита пара UTP FTP SFTP. Тепла підлога : тепла підлога Devi (Деві), тепла підлога Nexans (Нексанс). Купити кабель можна в будь-якій необхідній кількості від одного метра. Знижка залежить від суми замовлення проводу кабелята  кратності бухтам.

Низьковольтна апаратура та електрообладнання

Вся низьковольтна апаратура та обладнання вироблене на заводах провідних  фірм: ABB, SIEMENS, LEGRAND, HAGER, THEBENE.NEXT,IEKEATONFERONEUROLAMPLEZARDHOROZKEAZETIOBO BETTERMANDEVINEXANSSCHNEIDER ЕLECTRIC,MAKEL,JUNG,ZUBR та інші. Автоматичні вимикачі, дифавтомати, ПЗВ (пристрої захисного відключення), контактори, реле, таймери, датчики руху і датчики присутності, корпуса електрощитків, коробки монтажні, електролічильники і т.д. Інсталяційні електротовари: розетки та вимикачі різного дизайну і виконання, в різній колірній гамі, виконані з різних матеріалів.

Світлотехніка і освітлення

Велика кількість та асортимент світильників і ламп. Прожектора, світильники (вологозахищені), вуличні світильники і паркові. Є лампи розжарювання, світлодіодні лампочки, спеціальні лапми (для холодильника, рослин, прилавків, бактерицидні)лед led лампи, люмінесцентні лампи, лампи для вуличного освітлення (потужні ledртутні, метало галогенові)