E.Next 1-полюсні автоматичні вимикачі

Магазин не працює, закази не приймаються та не опрацьовуються

  Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна - українське представництво E.NEXT International Electrotechnical Group.

   На нашому сайті є багато статей-оглядів і розбирання різного устаткування E.NEXT-Україна, воно представлено у вигляді коротких статей, де показана конструкція приладів автоматів Енекст, зроблені тести на токсичність і горючість матеріалів торгової марки E.NEXT. Слідкуйте за новими статтями з новими обзорами розбірками.

  Енекст давно представлений на ринку України сам нічого не виробляє - Enext дистриб'юторська кантора і замовляє продукйію на різних заводах в різних країнах .Енекст це величезний асортимент продукції і товарних груп. Більшість продукції виробляється в Китаї (автомати, щитові автоматичні вимикачі, інстумент, світильники LED промислові, частина корпусів, таймера, комплектующіесветільніков, пікетники, датчики руху, рубильники, сутінкові реле, лічильники електричні на DIN рейку, тепла підлога), Україні (щити електричні, провід) і т.д. Є власний імпорт з Польщі (Дуже якісний товар) (Іспанія), (Чехія), (Польща), (Туреччина), (Словаччина), (Індія), (США) і виробники з другіс країн. Каталог E.NEXT просто величезний. Є продукція на будь-який смак виробники LIFASA, CWS, OLMEX, POWER, KARWASZ, TAREL, ARDIC, CETINKAYA PANO, KIWA, RAYCHEM RPG, ASCO, EMERSON роблять якісні продукти для компанії Enext.

  Купити Автоматичні вимикачі E.NEXT, ессть серія Стандарт 4,5кА і серія ПРОФЕШИНАЛ 6кА вони не являють собою ніяких інноваційних рішень типова конструкція як у всіх бюджетних Китайських автоматичних вимикачах (така модель автомата були на розбиранні і показала cебя трохи краще IEK (більш якісний пластик , при плавленні не виділяє запаху взагалі), а ось серія щитових автоматичні вимикачі E.NEXT виглядає і зроблена більш якісно своїх конкурентів купити такий автомат E.next - значить надовго захистити проводку і електрооборудованіе.Отверткі діелектричні E.next t009001, t009002, t009003, t009004, t009005, t009006, t009007 мають прийнятну якість враховуючи їх вартість, вони розраховані на роботу до 1000Вольт.Мультіметр цифровий p0470020 є копією старої моделі U-nit, оснащений запобіжником і за весь час продажу не било жодного повернення і звернення в сервісний центр.

   
   
   
   «E.» - Велика літера в словах Electrical (електротехнічний) і European (європейський) - символізує продовження торговою маркою E.NEXT більш ніж столітні кращі традиції європейських виробників електротехніки. «N» - починає слово Newest (новітній), що позначає все нове, що є в електротехнічної продукції на сьогоднішній день. «EX» - великі літери з слів Exclusive (ексклюзивний) і Extended (широкий), що характеризують особливу винятковість і технологічну расширенность, реалізовану в адресному призначення, пропонованої продукції всім категоріям фахівців. «T» - передбачає всю повноту поняття Technologies (технології), символізуючи широке застосування найсучасніших технологій виробництва електротехніки.
  Надійність як стиль
  Потужний електротехнічний виробничий комплекс з європейським інжинірингом, сучасними лабораторіями та чудовим сервісом. Мережа представництв в Болгарії, Польщі, Румунії, Молдові, Україні, Литві, Латвії, Естонії. Комплексні електромонтажні рішення, реалізовані на сотнях великих підприємств ... Все це і багато іншого - міжнародний електротехнічний холдинг E.NEXT-GROUP, партнерами якого в поставках на ринки України і світу кращого електротехнічного обладнання є високо цінуються професіоналами енергосфери компанії ASCO і EMERSON (США), LIFASA (Іспанія), SGC (Бельгія), CWS (Чехія), OLMEX, POWER, KARWASZ і TAREL (Польща), ARDIC і CETINKAYA PANO (Туреччина), KIWA (Словаччина), RAYCHEM RPG (Індія). Про те, наскільки сильний і об'ємний пакет пропозицій від цих грандів ринку, дає уявлення величезний каталог E.NEXT.
   
  Авторитет E.NEXT-GROUP неодноразово підтверджений участю в престижних виставках Європи. Сотні замовлень відомих організацій, виконаних з блиском, принесли колосальну користь всім тим, хто поклався на професіоналізм і талант майстрів E.NEXT-GROUP. І, безперечно, значною мірою заслугою своїх праць холдинг зобов'язаний компанії E.NEXT-Україна - своєму українському офісу.
   
  Компанія ця, чуйна до всіх запитам споживача України, поставляє на її ринок електротехнічну продукцію з-за кордону і з провідних українських підприємств; в поле її активності не тільки наша країна, а й країни Східної Європи.
   
  У числі постійних клієнтів E.NEXT-Україна - організації по експлуатації електромереж і обладнання, великі корпорації будівельного профілю, спеціалізовані та общепотребительского торгові мережі. Вся продукція, що поставляється Компанією, відповідає міжнародним критеріям якості. Ім'я E.NEXT - вагоме ім'я, співпраця з цією компанією - гарантія бездоганної надійності ваших електромереж.
  Подробнее: https://electricworld.com.ua/uk/brand/e-next