E.next виробник, країна?

Магазин не працює, закази не приймаються та не опрацьовуються

 Коли тільки E.next заходив на ринок України, то вони наполягали на тому, що все було налагоджено на заводі в Польщі, а саме TAREL. Навіть в сертифікатах це було зазначено, що Польща. Звичайно при заході на сайт ТАРЕЛА ми, звичайно, не бачили ніяких контакторів, реле або автоматів, тільки кріплення і вироби з пластику. А де все вироблялося, залишалося здогадуватися. Раніше отримати сертифікат було без проблем. Але роки йшли і часи змінилися, E.next конкретно змужнів - асортимент продукції збільшився в рази і тільки постійно підтримуваної продукції більше 11000 одиниць. І є нормальні сертифікати з реальними виробниками і країнами.

 
 Що пише про себе сам E.next:
 
Міжнародний електротехнічний холдинг E.NEXT-GROUP, партнерами якого в поставках на ринки України і світу кращого електротехнічного обладнання є високо цінуються професіоналами енергосфери компанії ASCO і EMERSON (США), LIFASA (Іспанія), SGC (Бельгія), CWS (Чехія), OLMEX , POWER, KARWASZ і TAREL (Польща), ARDIC і CETINKAYA PANO (Туреччина), KIWA (Словаччина), RAYCHEM RPG (Індія)
 
І ніякого Китаю? Ось це фірма скажете Ви! Чи так це?
 
1.Все ці фірми і країни - все чиста правда. Але в усьому асортименті E.next займають маленьку частку.
 
2. Відсотків 80-90 виробляють в Китаї і що тут приховувати.
 
приклади:
 
Автоматичні вимикачі виробляють за сертифікатом Gacia Electrical Appliance CO., LTD, Китай інформація про нього:
 
Компанія Gacia Electrical Appliance CO., LTD, заснована в серпні 2002 року, розташована в промисловій зоні Байтаванг, юецинь, Веньчжоу, і інвестує кошти у створення компанії Shanghai Chaoan electric CO., LTD, Jiangxi Gacia electric Appliance CO., LTD, Yueqing Gacia Import. & Export Co., Ltd. з річною виробничою вартістю 650 мільйонів юанів. Компанія Gacia має завод площею 20 тисяч метрів і близько 1700 робітників. Що стосується сертифікатів, компанія Gacia отримала стільки ж сертифікатів, скільки ISO9001 ISO14001 ISO18001 CCC CB CE KEMA SEMKO. Gacia в основному займається автоматичними вимикачами, контакторами, проводами, кабелями та іншими електричними пристроями, які експортуються в більш ніж 30 країн, включаючи Південно-Східну Європу, Близький Схід, Південно-Східну Азію, Південну Америку і т. Д Gacia Після багатьох років розвитку, зросла до професіонала. компанії-експортери, що поєднують проектування і розробку виробництва з виробництвом і продажем. Компанія Gacia фокусується на спілкуванні та співпраці з великими компаніями, такими як GE з США і HYUNDAI з Кореї. Вона успішно підписала виробничі контракти OEM з двома відомими низьковольтними електротехнічними компаніями в Східній і Південній Європі; Що стосується кадрового потенціалу, компанія Gacia має сильну команду з більш ніж 30 чудових технологічних і управлінських кадрів, більш того, компанія отримує наставництво від Тайванської групи управління підприємством Jianfeng для створення своєї стратегії управління якістю та якістю людини. Компанія Gacia щорічно вкладає більше 3 мільйонів доларів в розробку нової продукції і 4,5 мільйона на впровадження розроблених продуктів і експериментів. своїм працьовитим і щирим ставленням до своїх клієнтів Gacia вносить великий вклад в експорт і місцевий розвиток.
 
https://extm.cantonfair.org.cn/en/exhibitor/4ab00000-005f-5254-f190-08d7ed7809c1/exhibits
 
Як бачите китайців як і E.next люблять похвалитися зв'язками з відомими фірмами, а насправді замовлять якийсь гвинтик у них - і вже співпрацюємо ...
 
Контактори виробляють за сертифікатом ZHEJTANG KRIPAL ELECTRTC co., LTD Китай інформація про нього:
 
 Компанія Zhejiang KRIPAL Electric Co., Ltd., заснована в 1987 році, спеціалізується на автоматичних вимикачах, контакторах змінного струму, теплових реле перевантаження, поворотних перемикачах, поплавцевих вимикачах, промислових розетках, розподільних пристроях із захистом від атмосферних впливів, сонячних инверторах і ін. завдяки таким, що окупається розробкам за останні 20 років KRIPAL виступає в якості одного з найбільших виробників електротехнічної промисловості в Китаї. Завдяки широкій маркетингової мережі продукція експортується в Європу, Америку, Африку, Південно-Східну Азію, Гонконг, Ара, Тайвань і інші регіони і користується високою репутацією на міжнародному ринку. KRIPAL займає площу 12000 м2, в ній працює 600 співробітників, в тому числі 8 старших інженерів, 25 технічних фахівців, 20 старших менеджерів. Тим часом, продукти отримують безліч сертифікатів, таких як CCC, CE, UL, VDE, KEMA, TUV, SAA, Semko і інші. Дотримуючись ISO9001, ми працюємо суворо відповідно до системи захисту навколишнього середовища ISO14001 і досконалою системою управління. Завдяки великому співпраці з вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними установами, KRIPAL розробив понад 60 видів продуктів, які захищені незалежними правами інтелектуальної власності та мають ряд міжнародних патентів. Завдяки впровадженню передового обладнання іноземного виробництва та випробувального обладнання, KRIPAL має потужні технічні силами в своїх дослідженнях і розробках високотехнологічної електротехнічної продукції. KRIPAL дотримується переконання - «наукове управління, незалежні інновації, яке координує співпрацю і культурний бренд» і принципу підприємства - «ми просуваємося кожен день».
 
http://www.kripal.com/en_product_list/163.html
 
Роблять і автомати і багато іншого.
 
Світлодіодна продукція, реле, подовжувачі і вся "битовуха" виробляється в Китаї, корпуса в  Україні, Туреччині.
 
Радує одне, що це замовляється на заводах, нехай і не гігантах типу Chint, а не в Китайських кооперативах.