Автоматичний вимикач E.NEXT розборка

Магазин не працює, закази не приймаються та не опрацьовуються

 Сьогодні розберемо автоматичні вимикачі E.next STAND (Standard) і PRO (Professional). Візуально і за вагою все абсолютно однаково, крім написів Standard і Professional 4,5кА і 6кА. Після розбирання всі підтвердилося. Автомати виявилися близнюками що зовні, що всередині. Конструкція обох «китайців» стандартна і все на своїх стандартних місцях ні чого нового.

Невеликі відмінності заторкнули кольору контактного затиску, сріблястий колір виглядає явно "преміальніше", хоча не факт що в інших партіях вони будуть відрізнятися.
 
 
Спробував пластик на горіння і токсичність газовою лампою  і паяльником, E.next STAND (Standard) і PRO (Professional) показали себе гідно: на рівні IEK
 
Не підтримує горіння, але плавиться легко - все за товщини пластику. Запаху немає ніякого
 
Я завжди дивуюся, всі дешеві Китайські автомати зроблені однаково, конструкція одинакова всі елементи замінюються, але одні працюють такі як IEK, E.next кілька років (не плутати з фірмовими автоматами ABB, Siemens, ETI, Eaton, Legrand, Schneider), а інші Electro , Шмалектро і т.д. особливо ті які люблять ставити забудовники в нові квартири спрацьовують кілька разів і все.